VOLTRAWEBhttp://www.voltraweb.be/jeugdtoernooi.htm

         Website voor en door volleybaltrainers


TORNOOIEN (ook Beach & Gras)

(aparte pagina voor Jeugdtornooien)

 Om Tornooien HIER te laten vermelden, mail je de gegevens naar wilfriedvm@skynet.be


tijdsc4.gif (3955 octets)tijdsc4.gif (3955 octets)Voltraweb neemt in verband met deze toernooien enkel op:
datum/data – toernooi-naam – plaats (+indoor/outdoor) – toernooiwebsite OF voor info te contacteren emailadres

 tijdsc4.gif (3955 octets)Aparte pagina voor 3-hoekstornooitjes & Oefenmatchen


A) Overzicht (voor gegevens per tornooi, scroll door naar B): Let op ! De 3-hoekstornooitjes staan op de pagina "Oefenwedstrijden & -tornooitjes

- 25 juli - Sint-Gillis-Waas - Berebostornooi voor recreatieteams

- 8 & 9 augustus - Niel - BEACH

- 15 augustus - Aalst/Moorsel - Heren a) 2deDIV+1steProv - b) 2de+3deProv

- 15 augustus - Roeselare - Dames 1ste & 2de Prov (volgeboekt)

- 15 & 16 augustus - Kieldrecht - 47ste GRAStornooi

- 16 augustus - Aalst/Moorsel - Dames a) 2deDIV+1steProv - b) 2de+3deProv

- 16 augustus - Nieuwkerken-Waas - Dames Niv 7 / 2de prov VOLGEBOEKT

- 22 augustus - Avelgem - Dames Promo1 VOLGEBOEKT

- 22 augustus - Aalter - Dames 1ste Prov + Promo VOLGEBOEKT

- 22 augustus - Gent/Oostakker - Dames Nationale 3 (huidige 1ste Div.) + niveau 4  &  Promoreeks 1 (huidige 2de Div.) + niveau 5

- 22 aout - Auderghem/Oudergem - Hommes Nat 2 et 3

- 22 augustus - Avelgem - Dames Promo 3 & 4 (volgeboekt)

- 22 augustus - Brugge - Heren Promo 2

- 23 augustus - Marke - Dames a) Dames 4deProv+MU17 b) Dames 2de+3deProv

- 23 augustus - Aalter - Heren Niveaus 3, 4 & 5

- 23 augustus - Middelkerke/Leffinge - Dames Provinciale/promo reeksen VOLGEBOEKT

- 23 augustus - Gent/Oostakker - Dames Promoreeks 2 (huidige 1ste prov) + niveau 6 & Promoreeks 3 (huidige 2de prov ) + niveau 7 VOLGEBOEKT

- 23 augustus - Auderghem/Oudergem - Dames Prom-P1 et N2+N3

- 23 augustus - Zoersel - Dames Nat-4 & Promo-1

- 29 augustus - Aalter - Heren Niveaus 3, 4 & 5

- 29 augustus - Moorsele - Dames Promo 3 & 4 VOLGEBOEKT

- 29 augustus - Hemelveerdegem - Heren niveau 4&5 (volgeboekt)

- 29 augustus - Oudegem/Dendermonde – Dames Provinciale - 4 teams VOLGEBOEKT

- 29 augustus - Tournai/Doornik - a) Dames P4 - b) Hommes P3

- 30 augustus - Tournai/Doornik - a) Dames P2&P3 / b) Dames P1&P2+ / c) Hommes Prom&P1

- 30 augustus - Zoersel - Dames Nat-4 & Promo-1

- 4 september - Farciennes - Messieurs Prov 1+ 2

- 5 september - Farciennes - a) Dames Ligue, N2, Prom - b) Messieurs N2, Prom

- 5 september - Loppem - Dames niv 3 & 4

- 6 september - Farciennes - a) Dames P3-P4 – b) Dames P1-P2  

- 6 september - Ledegem - Dames Promo 2 & 3 VOLGEBOEKT

- 12 september - Loppem - Dames niv 3 & 4

- 12 september - Zoersel - Dames Nat-4 & Promo-1

- 12 september - Gits - Dames 3de+4de Prov VOLGEBOEKT

- 13 september - Poperinge – Heren Nationale 3 en Promo 2 en Promo 3

- 13 september - Ingelmunster - Dames Prov 2 en Prov 4 VOLGEBOEKT

- 29, 30,  31 juli en 1 augustus 2021 - Mechelen - Beachvolley 4-daagse


B) Chronologische lijst MET details

zaterdag 25 juli – Sint-Gillis-Waas/Sint-Pauwels – 32ste BEREBOS tornooi - recreatieteams

let op! Wegens werken 1 maand later dan vorige edities - Alle info via https://nl-nl.facebook.com/berebostornooi/


8 en 9 augustus – Niel – SummerBEACH (ex Niel Plage)

Let op!! Nieuwe locatie: Matenstraat,Niel – www.summerbeachniel.be   -  vanaf 1/5 inschrijven of Info: dbu@telenet.be / 0497514009


15 augustus – Moorsel/AALST – Heren a) 2de div + 1ste prov / b) 2de & 3de prov

Org. VT Kangoeroes Aalst - inschrijven via vtkangoeroesaalst@gmail.com  


15 augustus – Roeselare - Dames 1ste & 2de prov. (VOLGEBOEKT)  


15 en 16 augustus – Kieldrecht – 47ste Grastornooi

Org. Asterix AVO – alle info en inschrijven

16 augustus – Moorsel/AALST – Dames a) 2de div + 1ste prov / b) 2de & 3de prov

Org. VT Kangoeroes Aalst - inschrijven via vtkangoeroesaalst@gmail.com  


16 augustus – Nieuwkerken-Waas – Dames niv 7/ 2de prov – 4 teams VOLGEBOEKT


22 augustus - Avelgem - Dames promo 1 - VOLGEBOEKT


22 augustus – Aalter – Dames 1ste Prov & Promoreeks - 4 teams (VOLGEBOEKT)


zaterdag 22 augustus – Gent/Oostakker – 10de memorial Hanne De Smet - Dames Nationale 3 (huidige 1ste Div.) + niveau 4  &  Promoreeks 1 (huidige 2de Div.) + niveau 5

Edugo- Arena - maximaal 10 teams – inschrijven via Georges Van der Straeten – georges.van.der.straeten@telenet.be / GSM : 0475/896444 - Inschrijven vanuit ALLE provincies kan vanaf heden - maakt je deelname definitief (=wordt bevestigd door mij) na het storten van een bedrag van 60€ per team, op rekening nr  BE50 8900 1451 9618   met dien verstande dat naast je deelname ook ballen ter beschikking ter beschikking gesteld worden voor de warming-up, water voorzien wordt en elk team 24 VRIJKAARTEN ontvangt tot het bijwonen van een wedstrijd van onze VDK-A dames in EREKLASSE voor het seizoen 2020-2021. Op de overschrijving graag vermelding van je TEAM en NIVEAU aub.


Samedi 22 aout – Auderghem/Oudergem (BXL) – Hommes N3& N2

a) N3-Prom H de 10h à 16h avec 6 équipes. 2 matchs de poule + 1 match de classement. Reste 1 place, Equipes inscrites: BEVC B (N3) , BEVC C (Prom) , Tournai (Prom), Sporta Brussels (N3), Villers (Prom) – b) N2H de 16h à 22h avec 6 équipes. 2 matchs de poule + 1 match de classement. COMPLET Equipes inscrites: BEVC A (N2), Tournai (N2) , Blaasveld (N2) , Spa (N2), Nivelles (N2), Esneux (N2) - Inscription par mail: tournoibevc@gmail.com (mentionner votre nom d'équipe, le niveau et à quel tournoi vous souhaitez participer) - Montant de l'inscription est de 30€ à verser sur le numéro de compte: BE52 7512 0430 8009 - L'inscription comprend 3 bouteilles par match et les matchs sont arbitrés par des officiels 


22 augustus – Avelgem – Dames Promo 3 & 4

Org.: Kerdavo – namiddag - Locatie: Ter Muncken - inschrijven kan enkel per mail naar jeugd@kerdavo.be - inschrijving is pas definitief na betaling van het inschrijvingsgeld, 45 euro. Plaatsen zijn beperkt


22 augustus – Brugge – Heren Promo 2

in de namiddag met 4 tot 6 ploegen - Info: peter.missinne@telenet.be of 0495548234  


zondag 23 augustus – Marke – a) Dames 4de prov (volgeboekt) + U17 – b) Dames 2de + 3de prov (nog 1 plaats vrij)

Voormiddag: 4de prov.(Niv.8+9) +U17 – Namiddag: 2de +3 de Prov.(Niv.6+7) - locatie: Sportcentrum Olympiadeplein 1 8510 Marke - volwaardige terreinen met hoge afbakening zodat geen ballen van andere terreinen jullie wedstrijd kan verstoren. Maximum 9 ploegen per reeks - Inschrijven kan enkel per mail naar alain1.debacker@skynet.be - inschrijving is pas definitief na betaling van het inschrijvingsgeld, 40 euro, op rekeningnummer BE 81 9796 2033 6324 van Mardavo Marke, met vermelding van de juiste categorie – meer info: Alain Debacker 0474/954841


zondag 23 augustus – Aalter – Heren niveau 3, 4 en 5

org.: VC Aalter – halvedag-tornooi met 6 tot 8 ploegen – 1ste wedstrijd om 13u30, aanwezig tegen ten laatste 13u00.  Met officiële scheidsrechters, inschrijvingsgeld 40 € - inschrijven bij luc.francoys@telenet.be


23 augustus – Middelkerke/Leffinge – 25ste Damestornooi Promo 2 (2de prov)(volgeboekt) & Promo 4 (4de prov) (beide VOLGEBOEKT)


zondag 23 augustus - Gent/Oostakker – 10de memorial Hanne De Smet - Dames Promoreeks 2 (huidige 1ste prov) + niveau 6 & Promoreeks 3 (huidige 2de prov ) + niveau 7 VOLGEBOEKT

deelnemende teams: Tielt,  Temse, Grembergen/Hamme, Gavere, Lochristi/Wachtebeke, HDS-team, Kalken, Maldegem, Volage, Eksaarde, VDK-D en C. Wontergem


Dimanche 23 aout – Auderghem/Oudergem (BXL) – Dames Prom-P1 et N2+N3

a) Prom -P1D de 9h à 15h avec 6 équipes. 2 matchs de poule + 1 match de classement. COMPLET Equipes inscrites: BEVC (P1A); BEVC (P1B); Sporta Brussels (P1),
Lesse & L'homme (Prom), Floreffe (Prom), OTT (P1)
– b) N2-N3D de 15h à 21h avec 6 équipes. 2 matchs de poule + 1 match de classement. reste 2 places, équipes inscrites: BEVC (N3); Basècles (N3), Bouillon (N3), Gembloux (N2) - Inscription par mail: tournoibevc@gmail.com (mentionner votre nom d'équipe, le niveau et à quel tournoi vous souhaitez participer) - Montant de l'inscription est de 30€ à verser sur le numéro de compte: BE52 7512 0430 8009 - L'inscription comprend 3 bouteilles par match et les matchs sont arbitrés par des officiels


Zondag 23 augustus – Zoersel - Dames Nationaal-4 & 1ste Promo

Org.: Amigos – meer info & ev inschrijven


zaterdag 29 augustus – Aalter – Heren niveau 3, 4 en 5

org.: VC Aalter – halvedag-tornooi met 6 tot 8 ploegen – 1ste wedstrijd om 13u30, aanwezig tegen ten laatste 13u00.  Met officiële scheidsrechters, inschrijvingsgeld 40 € - inschrijven bij luc.francoys@telenet.be  


29 augustus – Moorsele – Dames Promo 3 en 4

Org.: Azur Moorsele – 14-19u - contact ann-desimpelaere@telenet.beinfo & inschrijven  


29 augustus – Hemelveerdegem -  Heren niveau 4 en 5 – 4-hoeks tornooi (VOLGEBOEKT)

Org.: SSJ Hemelveerdegem - 14u-18u - Nog plaats voor 2 teams Contact: jonasvandenbrulle@hotmail.com


29 augustus – Oudegem/Dendermonde – Dames Provinciale - VOLGEBOEKT


Samedi 29/08 – Tournai – a) Dames P4 - b) Hommes P3 - 4 équipes

Org.: Skill Tournai - P4Dames: 11h à 14h / P3Hommes: 14h30 à 17h30 - Inscription gratuite - 4 équipes maximum par tournoi - 3 matchs de 2 sets de 25 points - inscription en mp ou par mail à pourbaixluc5@hotmail.com - Adresse de la salle: Avenue Mingean, 60 à 7500 Tournai – info Luc Pourbaix: 0473/797742


Dimanche 30/08 – Tournai – a) Dames P2&P3 / b) Dames P1&P2+ / c) Hommes Prom&P1 – 4 équipes

Org.: Skill Tournai - P2D-P3D: 10h30 à 13h30 / P1-P2D+: 14h30 à 17h30 / Prom- P1H: 18h à 21h - Inscription gratuite - 4 équipes maximum par tournoi - 3 matchs de 2 sets de 25 points - inscription en mp ou par mail à pourbaixluc5@hotmail.com - Adresse de la salle: Avenue Mingean, 60 à 7500 Tournai – info Luc Pourbaix: 0473/797742


Zondag 30 augustus – Zoersel - Dames promo 1, nat 4

15u30 - 20u00 – org.: Amigos Zoersel , 3 of 4-hoekstornooi voor info  Secretariaat@amigos.be (Patrik Laurijssen)


4 septembre – Farciennes - Messieurs P1-P2  

Org.: Volley Sedisol Farciennes - à partir de 19h - max 9 équipes, 3 terrains, Inscription 25€ / Inscriptions et renseignements : Olivier Chausteur 0475/448858 ou  olivier.chausteur@gmail.com


5 septembre – Farciennes – a) Dames Ligue, N2, Prom - b) Messieurs N2, Prom

Org.: Volley Sedisol Farciennes – a) Ligue - N2- Prom dames à partir de 13h, max 9 équipes, 3 terrains, inscription 25€ - b) N2-Prom messieurs à partir de 19h, max 9 équipes, 3 terrains, inscription 25€ / Inscriptions et renseignements : Olivier Chausteur 0475/448858 ou  olivier.chausteur@gmail.com  


5 september – Loppem – Dames niv 3 & 4 – 4 teams

Org.: Davolo Loppem – locatie: In de strooien hane - 13u-18u - Als je wil deelnemen , stuur mij dan een mail naar kris.van.boxelaer@telenet.be  met vermelding van de naam van je team, jullie niveau en de datum waarop je wil - Deelname aan ons tornooi bedraagt 35€ over te schrijven naar rekeningnummer BE88 7330 2782 0741


6 september – Ledegem– Dames Promo 3 & 2 VOLGEBOEKT


6 septembre - Farciennes – a) Dames P3-P4 – b) Dames P1-P2

Org.: Volley Sedisol Farciennes – a) P3-P4 dames  à partir de 9h, max 9 équipes, 3 terrains, inscription 25€ - b) P1-P2 dames à partir de 14h, max 9 équipes, 3 terrains, inscription 25€ / Inscriptions et renseignements : Olivier Chausteur 0475/448858 ou  olivier.chausteur@gmail.com   


12 september - Loppem – Dames niv 3 & 4 – 4 teams

Org.: Davolo Loppem – locatie: In de strooien hane - 13u-18u - Als je wil deelnemen , stuur mij dan een mail naar kris.van.boxelaer@telenet.be  met vermelding van de naam van je team, jullie niveau en de datum waarop je wil - Deelname aan ons tornooi bedraagt 35€ over te schrijven naar rekeningnummer BE88 7330 2782 0741  


Zaterdag 12 september – Zoersel - Dames promo 1, nat 4

13u30 - 18u00  org.: Amigos Zoersel , 3-hoekstornooi voor info  Secretariaat@amigos.be (Patrik Laurijssen)


12 september – Gits – Dames 3de+4de prov – 4 teams - namiddag VOLGEBOEKT


Zondag 13 september – Poperinge – Heren Nationale 3 en Promo 2 en Promo 3

Org.: Roepovo Poperinge – namiddag van 14u tot 19u – 45ste herentornooi Memoral Jonas Schoonaert – met officiële scheidsrechters  - inschrijvingsgeld € 60 op rekeningnummer BE42 2850 3375 8554, met vermelding van de juiste categorie – meer info: Martin Schoonaert 057330379 of info@drukkerijschoonaert.be  


13 september – Ingelmunster – Dames 2de & 4de prov Beide VOLGEBOEKT


29, 30, 31 juli en 1 augustus 2021  – Mechelen - BeachVolley 4-daagse

locatie “Transit M”, Douaneplein